Σεπτέμβριος 16

Το σχολείο μας

Οι δάσκαλοι και οι μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Κρυονερίου σας καλωσορίζουμε στο νέο μας δικτυακό τόπο. Θα χαρούμε πολύ να σας ξεναγήσουμε στο Σχολείο μας και να σας ενημερώσουμε για τις δραστηριότητές μας.

Στόχος μας είναι η επικοινωνία των μελών της σχολικής μας κοινότητας μεταξύ τους αλλά και με την ευρύτερη κοινωνία.

Ελπίζουμε οι σελίδες αυτού του δικτυακού τόπου να γίνουν σταδιακά ένας χώρος ενημέρωσης, δημιουργίας και επικοινωνίας των μαθητών, των εκπαιδευτικών και των γονέων του Σχολείου μας.

Ο επισκέπτης μπορεί να δει την ιστορία του σχολείου, τα κτίρια, υλικό από τις εκδηλώσεις μας.

Ο μαθητής μπορεί να έχει πρόσβαση στις ανακοινώσεις του σχολείου, στο ημερολόγιο των εργασιών καθώς επίσης και σε επιλεγμένο μαθησιακό υλικό.

Καλή περιήγηση…